Carpe Diem!!!

apple.pie.girl:Další kecičky k evoluci a tak vůbec...

15. ledna 2008 v 12:05 | apple.pie.girl |  apple-pie.blog.cz
Nekonečná diskuze?
Takže...ještě něco k evoluci.(Na tohle téma jsou vždycky nekonečný diskuze a stejně to většinou nijak nedopadne,protože si každej stojí za tím svým,a když už tomu třeba ani tak nevěří,tak se hádá/diskutuje/ jen proto,aby "vyhrál",měl pravdu,našel nějaký nevyvratitelný a zásadní argument.A stejně mu to nic nedá......:o)
DNA
Ještě se tu neobjevilo nic o DNA(kyselině deoxyribonukleové),genetických kódech a informacích.
Náhoda tady nemá absolutní šanci!!!!!
Smysl dává jenom určitý uspořádání informací a ostatní náhodný změny nevedou k tomu,aby se zlepšil obsah,ale k tomu,že se to zdeformuje nebo třeba úplně ztratí smysl.
DNA nemůže vzniknout náhodnou kombinací nukleotidů,jenom ňákou řízenou syntézou.Žádná náhoda.:-)
A něco živýho přeciž nemohlo vzniknout z něčeho neživýho a to neživý nemohlo přeciž vzniknout z ničeho.A to nic tady přece nemůže bejt,když to není nic...:-)
(zapomněla jsem na začátek říct,že nemám v oblibě jistého pána jménem Darwin....)
Přemýšlíme dostatečně???
???
A vesmír?
A taky by mě zajímalo,kde se tady teda objevil vesmír...je tady odedávna?Nebo se taky z něčeho vyvinul???:-)
Zááááávěr...:-)
Hey,lidi,tim rozhodně nechci nikoho přemlouvat!!!Každej by si:
1)měl udělat ňákej názor,protože lidi bez názoru jsou.....lidi bez názoru:-) (a taky pěkný kopírky nebo automatický přijímače)
2)měl stát za svym názorem
3)když zjistí,že je ten názor "špatný"(nevyhovuje mu),tak ho změnit.
Tímžto končím......:-D
KOMENTÁŘE:
Libor, 27.7.2007 19:02
Milé Jablíčko ()
Děkuju Ti za stručný koment k mým článkům na http://shepherd.blog.cz, což je můj blog.
"Evoluce je nesmysl!!!:o)" Tento Tvůj článek je jednoduše a hezky napsaný. Mám z Tebe radost!
Rád bych ještě řekl, že každá zásadní změna v životě člověka musí začít potřebou této změny. Bez uznání existence Boha (kdo Boha nevidí, nemá pro sebe omluvu - list Římanům 1,2) nemůže člověk rozpoznat zoufalý stav, bez uznání svého zoufalého stavu (srdce především) nemůže pocítit, a tudíž ani učinit pokání (obrácení se od bezbožnosti ke Kristu) a bez pokání nemůže přijmout Ježíše Krista za svého osobního Pána a Spasitele, a bez Ježíše Krista nemá žádný člověk naději, jen hrozné očekávání Božího spravedlivého soudu!
Největší nebezpečí fantazmagorie zvané "evoluční teorie" je právě v tom, že v lidech buduje (dost nechutným způsobem) pocit bezpečí v podobě bohorovnosti a nezodpovědnosti za to, jaký život žijí. Koncept bohorovnosti vytáhl satan na Adama a Evu už v ráji a zničil, co se dalo! Satan dobře zná princip náhrady, ví, že když originál (Boží Stvoření jak je popsáno v knize Genesis) nahradí falzifikátem (evolučním bludem), hodně moc (bohužel) lidí nepozná nebo nebude chtít poznat rozdíl, a jak jsem napsal v úvodu komentáře, se ani nedostane k tomu, aby uznali existenci Boha ... svého zoufalého stavu (vlastní hříšnosti) ... potřebu pokání ... přijetí Ježíše Krista ... odpuštění hříchů a Nový Život z Ducha!
Evoluce je ryze materialistická, iracionální a neopodstatněná víra v to, že slepá hmota začala sama od sebe postupně vidět, hluchá slyšet, těžší než vzduch létat a tupá myslet a mluvit.
Nejhorší na tom všem je, že se tahle zvrácenost vtlouká malým dětem do hlavy, hlava nehlava! Na všech základních, středních a většině vysokých škol.
Ještě jednou Ti děkuju ...
a možná se uvidíme na některé mé veřejné přednášce, které pořádáme v Praze a okolí.
Salut POMME!
Libor
Patricie2Libor, Včera 16:13
:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama